manuel-terapi-seans

Manuel Terapi Seans Fiyatları

Ağrı ve ağrılara neden olan uyarıların azaltılması amacı ile uygulanan manuel terapi ücreti elle hem tanı hem de tedaviyi kapsamaktadır. 

Öncelikle kliniğimize gelen hastalarımızın tedaviye uygun olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Sakıncalı olan hasta grubunu bu sebeple ayırmış olmakla birlikte tedavi için adayları da tespit ediyoruz. 

Başarılı Tedavi için Ön Koşul: Doğru Tanı

Başarılı bir tedavi sağlamak için ön koşul doğru bir tanıdır. Ücretler noktasında bilgi alırken aynı zamanda tedavi ile ilgili de detaylı bilgi edinmelisiniz. Sunulan fiyatlar çoğu zaman verilen hizmetin kalitesi ile doğru orantılı olmamaktadır.

Hasta muayene edilir

Hastanın şikayetleri ve yaşam hikayesi öncelikli olarak dinlenmelidir. İkinci adım olarak ise fiziki muayene uygulanmaktadır. Şayet gerek duyulursa bazı tıbbi bulgulardan da yararlanırız. 

Seans sayısı ve süresi ücretin belirlenmesinde etkilidir

Manuel terapiücreti noktasında belirleyici olan pek çok etken vardır. Bunlardan ilki seans sayısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde ücretler seans olarak belirlenmektedir. Ayrıca hastaların durumuna göre seanslar da farklı sürelerde sürebilmektedir. Kronik ağrılarda uzun seanslar uygulanabilmektedir. Ayrıca bazı durumlarda seansların uzatılması da önerilebilir. Fakat hastanın şikayetleri çok yeniyse ve ileri safhada değilse tek seans uygulanmasında da hastalar üzerinde başarılı sonuçlar almak mümkün olmaktadır.

Ücret Fizyoterapistin uzmanlığına ve eğitimlerine göre değişiklik gösterir

Eklem hareketliliği ve serbestliğinden yararlanılarak yapılan manuel terapi ücreti fizyoterapistlere göre de değişiklik göstermektedir. Ülkemizde pek çok klinik bulunmakla birlikte hepsinin sunmuş olduğu fiyatlar farklılık göstermektedir. Bizler kliniğimizde uygun fiyatlar uygulamakla birlikte ödeme seçenekleri noktasında da hastalarımıza yardımcı olmaktayız. Manuel Terapi seans ücretleri ortalama 350-500 TL aralığındadır. 

Kliniğimizin uyguladığı ücret politikası hakkında bilgi edinmek için  kliniğimizle iletişime geçebilir, manuel terapi ve egzersiz programları hakkında ücret ve detaylı hizmet bilgisi edinebilirsiniz. Ülkemizde pek çok kişi ne yazık ki fiyatlar sebebi ile tedavi sürecini ertelemektedir. Biz hastalarımıza uygun fiyatlar sunarak rahatsızlıklarından bir an evvel kurtulmasına vesile oluyoruz.

Baş Fizyoterapistlerimizi tanıyın

Mehmet Şen ve Kaan Akın ile birlikte diğer fizyoterapistlerimiz de sizlere en iyi tedavi ve egzersiz programlarını sunacaklarından şüpheniz olmasın. Fizyoterapistlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için ekibimizle tanışabilir, websitelerini ziyaret edebilir, eğitimlerine ve hasta yorumlarına göz atabilirsiniz.  (Mehmet Şen hakkındahasta yorumları) – (Kaan Akın Hakkında – Hasta Yorumları)
 

Sağlığınızı Ertelemeyin

M.Ö. 3000’li yıllarda dayanan bu tedavi yöntemi geçmişte de hekimler tarafından kullanılmıştır. Tamamen klinik verilere dayanan bu tedavi yöntemi yapısal ve kalıcı olmayan fonksiyon bozukluklarında oldukça etkili sonuçlar vermektedir.  Hastalarımızın şikayetleri doğrultusunda her birine uygun bir tedavi planı hazırlıyor ve uygun tekniklerle iyileşmelerini sağlıyoruz. Hastalarımız ile herhangi bir acı yaşatmadan ilk seanstan itibaren oldukça başarılı sonuçlar ile elde ederiz. Siz de rahatsızlıklarınız daha fazla ilerlemeden randevu almalı ve sağlığınızı ertelememelisiniz.

Dila SU ESMER
No Comments

Post A Comment