kayropraktik-tedavi4-1

Manuel Terapi Ücreti

Son yılların popüler uygulaması manuel terapi ücreti ne kadardır diye merak ediyorsanız lütfen hiç endişe etmeyiniz. Çünkü kliniğimizde son derece makul düzeylerde tuttuğumuz fiyatlarımızda sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. İsterseniz sizleri bekletmeden manuel terapi uygulaması neyi ifade ediyor ve hangi amaçla bu yönteme başvurulduğu ile ilgili olarak genel bir bilgilendirme yapalım. Daha sonra konumuzun diğer ayrıntılarını aktarmaya çalışalım. Yöntemle ilgili olarak öncelikle bilinmesi gereken; tamamen doğal ve uygulayıcının yani, terapistin sadece ellerini kullandığı bir metot olduğunun bilinmesidir. Dolayısıyla hiçbir tıbbi müdahalenin söz konusu olmadığı bu yöntemden pekâlâ herkes yararlanabiliyor. Örneğin vücudunuzda herhangi bir ağrı hissediyorsanız ve bu ağrının nedeni herhangi bir sağlık sorununa dayanmıyor ise, manuel terapi yöntemini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Manuel Terapi Uygulaması Pek Çok Rahatsızlıkta Tedaviye Destek Oluyor

Elbette manuel terapi uygulaması sadece vücut ağrılarının giderilmesine yönelik başvurulan bir yöntem değildir. Aynı zamanda değişik fiziksel ve anatomik rahatsızlıkların giderilmesinde de oldukça önemli rol oynayan bir uygulamadır diyebiliriz. Sözgelimi;


  • Ankilozan Spondilit rahatsızlığında
  • Skolyoz tedavisinde destek amacıyla
  • Halk arasında kamburluk olarak bilinen kifoz rahatsızlığında
  • Fiziksel aktiviteye dayalı kas ve iskelet sistemi sorunları
  • Fibromiyalji
  • Postür bozuklukları
  • Kas, Doku ve Kemik inflamasyonu
  • Boyun ve bel ağrıları
  • Cerrahi müdahaleler sonrasında (doktor tarafından uygun görülen periyotta)
  • Baş ağrısı
 

Gibi daha pek çok sorunla ilgili olarak manuel terapi yöntemi tercih edilebiliyor.

Manuel Terapi Yöntemi Tamamen Doğal Bir Yöntemdir

Tabii herhangi bir sorunla ilgili olarak manuel terapi yöntemi kullanılmaya karar verilirse uygulamayı tam olarak anlamamız ve kavramamızda büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla izin verirseniz kliniğimize başvurduğunuzda yaşanacak sürece kısaca değinmiş olalım. Randevu oluşturduktan sonra seanslara geçilmeden önce uzman terapistimiz rahatsızlık hikâyenizi mutlaka dinleyecektir. Daha sonra elde edilen bu veriler doğrultusunda söz konusu bölgenin masaj yöntemi ile kan dolaşımının artırılmasına ve bölgedeki sinirsel harabiyetin giderilmesine yönelik tekniklerin uygulandığı aşamaya geçiliyor. Lütfen başta güncel manuel terapi ücreti olmak üzere bilmek istediklerinizi sizleri yanıtlamak üzere sürekli açık bulundurduğumuz telefonlarımız üzerinden bizlere aktarınız. Ayrıca hizmetlerimizden kredi kartı avantajları ile yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız efendim. Esen kalınız.

Mehmet ŞEN
Latest posts by Mehmet ŞEN (see all)
No Comments

Post A Comment

WhatsApp ile Bilgi Al
Ara Bilg Al 0539 956 94 05