Şubelerimiz

FİZYORİTİM ŞUBELERİMİZ

Fizyoritim Oran

Fizyoritim Mersin

Neden Şubeleşiyoruz?

Yaklaşık 5 yıl önce Ankara/Beytepede kurduğumuz Fizyoritim Sağlıklı Yaşam Merkezini önce insan odaklı yaklaşımımızla, aldığımız birçok konsept eğitim sonrasında tecrübelerimizle oluşturduğumuz tedavi prosedürlerimiz, hem samimi hem de profesyonelliği elden bırakmayan çalışma sistemimiz ile binlerce danışanın hayatına dokunduk. Edindiğimiz yoğun talepler doğrultusunda, tecrübelerimizi ve prosedürlerimizi danışanlarımıza aktararak en iyi ve en verimli terapi deneyimlerini yaşatmak ve daha çok hayata dokunmak için artık şubeleşmeye başladık. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek her  Fizyoritim isminin çatısı altında  sürekli gelişim ve yeniliği bırakmadan aynı güven, samimiyet ve profesyonelliği sunmak en büyük mottomuz. 

Şubeleşirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Şubelerimizi genişletirken sürekli gelişimi hedefliyor, markamızın kalitesini koruyarak güçlü bir iletişim ve işbirliği içinde olduğumuz ekip ve danışanlarımızla birlikte çalışıyoruz. Her bir şubemizin aynı yüksek standartlarda profesyonellik sergilemesini sağlamak için titizlikle çalışıyoruz.
 • Her bir şubemizdeki danışanlarımızın süreçlerini ayrıntılı bir şekilde izleyerek, ihtiyaç duyulan noktalarda destek sağlıyoruz. Terapistlerimizden her danışanımız için günlük geri bildirimler alarak bu izleme sistemini etkin bir şekilde yürütüyoruz.
 • Danışanlarımızın tedavi süreçleri boyunca ve sonrasında önerdiğimiz günlük yaşam aktivitelerini ve egzersizlerini başarıyla uygulamalarını sağlamak amacıyla, tüm terapistlerimize bu konuda gerekli eğitimler ve öneriler sunuyoruz.
 • Her bir şubemizde, danışanlarımızın süreçlerini detaylı bir şekilde takip ediyor ve gerektiğinde özelleştirilmiş destek sağlıyoruz. Terapistlerimiz, her danışan için günlük olarak geri bildirimler sağlayarak bu izleme sistemini etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor.
 • Danışanlarımızı takip ederken, şubelerimizdeki ekip arkadaşlarımızla hızlı ve kaliteli sonuçlar elde etmek için güçlü bir iletişim kurmayı ve ortak bir çalışma dilini benimsemeyi önceliklendiriyoruz.

Şubeleşme Kriterlerimiz Nelerdir?

 • Şube açacak olan terapistlerimiz için öncelikli kriterlerimizden biri, kurucularımız Fzt. Kaan Akın ve Fzt. Mehmet Şen tarafından verilen eğitimleri tamamlamış olmalarıdır. Ancak eğitim almamış ve şube açmak isteyen terapistlerimiz için gerekli tüm eğitim ve gözlem süreçleri Ankara Beytepe'deki merkez kliniğimizde sağlanacaktır. 
 • Şubelerimizde çalışacak olan terapist, sekreterya ve diğer personel, profesyonel ve disiplinli çalışma sistemimize uyum sağlamalıdır. Bu nedenle işe alım süreçleri de şirketimiz tarafından titizlikle değerlendirilecektir. 
 • Sekreterya ve diğer personel için gerekli eğitimler de yine tarafımızca verilecektir.

Şubeleşme Sürecinde Bir Yerin Kalite Kontrolünü Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

 • Şubelerimizdeki terapistlerimiz tarafından gerçekleştirilen tüm seanslar hakkında, gün sonunda online ortamda detaylı geri bildirimler alıyoruz. Bu sayede her danışanın durumunu sürekli takip ederken, gerektiğinde müdahale ederek tedavi kalitemizi en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.
 • Terapistlerimizin uzmanlık seviyelerini artırmak için düzenli eğitimler ve hem teorik hem de pratik sınavlar yapmaktayız. Bu yaklaşımla, tüm şubelerimizde ve terapistlerimizde birlikte yüksek tedavi standartlarını sürdürmeyi hedefliyoruz.
 • Markamızın kalitesini korumak amacıyla, kurucularımız Mehmet Şen ve Kaan Akın tarafından özel olarak geliştirilen ve yalnızca Fizyoritim bünyesinde uygulanan tedavi metodlarına yönelik eğitimler sunuyoruz.

Fizyoritim Ailesine Kimler Katılmalı?

 • Ağrıların kökenini belirlemede zorlanan ve kendi danışanlarını daha etkin bir şekilde yönetmek isteyen terapistler.
 • Danışanlarına en verimli terapi sürecini sunmayı hedefleyen terapistler.
 • Danışanlarının tedavi süreçleri ve sonrasında sağlık yönetiminde yeteneklerini geliştirmek isteyen terapistler.
 • Manuel terapi, terapötik egzersizler, kişiye özel ev egzersizleri ve günlük yaşam aktivitelerini düzenleme konusunda eğitime ve desteğe ihtiyaç duyan terapistler.
 • Ayrıca, klinik kurulumu, yönetimi, sekreterya eğitimi, sosyal medya danışmanlığı ve finans gibi alanlarda eğitim ve desteğe ihtiyaç duyan terapistler için Fizyoritim Ailesi, akademik nitelikte profesyonel bir kurumdur
WhatsApp ile Bilgi Al
Ara Bilg Al 0539 956 94 05